Galeri

Yeni Camii Açılışımız

Yeni Camii Açılışımız

Şehrin tanınmış iş adamlarından Samet ve Sinan Karabaş kardeşler, şehir merkezindeki Yeni Camii mevkiinde beyaz eşya mağazası açtı.Karabaş Arçelik Mağazası'nın açılışı bugün gerçekleştirilen görkemli törenle yapıldı. Mağazada ilk haftaya özel indirimler yapıldı.

Fırın, çamaşır-bulaşık makinesi, televizyon, elektrik süpürgesi gibi eşyalarda indirim olduğunu duyan vatandaşlar açılış saatinden önce mağaza önünde kuyruk oluşturdu. 

20-30 metre uzayan kuyrukta bir süre bekleyen vatandaşlar daha sonra tek tek içeriye alınarak alışverişlerini yaptı. Vatandaşlara ayrıca mağaza önünde kurulan masalarda çay ve kuru pasta ikramı yapıldı.

Mağazanın açılış kurdelesini Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, Arçelik Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer, Arçelik Bölge Yöneticisi İsmail Güngören ile Sertaç Sanyıldız ve Arçelik Türkiye Satış Direktörü Barış Orbay kesti.

Mağazanın kendilerine, ilimize ve Türkiye'ye hayırlı olmasını dileyen mağaza sahipleri Samet ve Sinan Karabaş kardeşler açılışa özel indirimin 1 hafta boyunca devam edeceğini söyledi. Yapılan açılışın ardından vatandaşlar mağazada indirimli alışverişin keyfini çıkardı.

Date

22 January 2015

Categories

Corporate
©2021 Your Company. All Rights Reserved. Designed By NETTEKNOLOJİ
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd